Hakkımızda

Meladoro Hakkında

Mela D’oro ürünlerini nasıl kombinlersiniz?

Her dolaba lazım ürünlerimizden çeşit çeşit kombinleri sosyal medya hesaplarımız Instagram, Facebook dan takip edin.

Erkek ve bayan ürünlerimize göz atın.

Mela D’oro

Öncelikle biz bir aile şirketiyiz. 15 yıldır ağırlıklı İtalya olmak üzere Avrupa’nın yüksek kalitedeki “high end” markalarına tasarım desteği sağlıyor ve üretimini yapıyoruz. Şimdi de kendi markamızı sizlerle buluşturuyoruz.

Mela D’oro kumaş kalitesi

İtalyan markalarıyla birlikte yıllardır geliştirdiğimiz üretim tekniğiyle ürünlerimizi çıkarıyoruz. Bir basic t- shirt’te tüylenmeyen, olabilecek en dayanıklı kumaş kalitesini elde edebilen ve bunu en uygun fiyata sunan Türkiye’deki tek markayız. Tabii kumaş kalitemiz sadece t- shirt’lerde değil...

Kusursuz fit kalıp

Koton elastan modellerimiz kumaştaki özel bir uygulama sebebiyle ince gösteriyor ve kusurları gizliyor.

Mela D’oro rahatlığı

Modal koton kumaşlarımızsa rahatlık vaadediyor. Nefes alan bu kumaşlar terletmiyor ve dokunuşuyla farkını gösteriyor.

Kolay erişim

Siparişleri kapınıza hızlıca getiriyoruz. İnternetten ya da kapıdan istediğiniz ödeme şeklini sunuyoruz. Dilerseniz ürünlerimizi gelip yakından da inceleyebiliyorsunuz. İletişim

Mela D’oro radikal fiyat politikası

Geleneksel tasarımcılar ürünlerini satışa sunana kadar maliyetin üzerine 5-8 ayrı kalemde masraf bindirmek zorunda kalır. Bizde ise bu ek masraflar yok. Eşsiz kaliteyi doğrudan en uygun fiyata sunabiliyoruz. Çünkü sizle aramızda hiçbir aracı firmaya ihtiyaç duymuyoruz.

Uzak Doğu ya da Afrika’da imalat yaptırmıyoruz: Ulaştığımız yüksek kalite standardımızın korunduğundan emin olabilmemiz için hiçbir şüpheye yer bırakmayarak ürünlerimizi yine kendimiz imal ediyoruz.

Tüm bu fiyatlara nasıl ulaştığımızı da her ürünümüzün altında açıklıyoruz. İnceleyin.